Reference

Při poskytování právních služeb přistupuji ke každému klientovi vždy individuálně a dbám na nalezení vhodného řešení pro každou situaci. Moji klienti oceňují moji profesionalitu, transparentnost a jasnou komunikaci, kterou poskytuji při každém kroku při poskytování právních služeb.

Co o mě říkají moji klienti:

Dostali jsme odborné právní poradenství v obchodních záležitostech naší společnosti, což pomohlo ušetřit peníze a zvýšit příjmy společnosti. Spolehlivý a pečlivý advokát s vysokou úrovní znalostí. S velkým díky všem doporučujeme spolupráci s touto advokátkou!

CRYSTAL DIRECT PLUS, spol. s.r.o.

JUDr. Ludmilu Winkel mi doporučil jeden z našich společných přátel. Hledal jsem špičkového právníka, který by mě zastupoval při rozvodu dohodou, včetně úpravy péče o děti a všech finančních záležitostí. JUDr. Ludmila mi poskytla podrobný plán, který zahrnoval všechny náklady, včetně hodinových sazeb, soupis potřebných dokumentů a to, co od soudu očekávat. Protože jsem cizinec, bylo pro mě zásadní mít otevřený a přímý kontakt s mým právníkem, který mi mohl trpělivě vysvětlit a objasnit mé možnosti a zároveň přeložit veškerou dokumentaci, kterou JUDr. Ludmila Winkel pro mě zajistila v angličtině.

Dohody, které pro mě JUDr. Ludmila připravila byly v souladu s českým právem, u soudu bylo vše jasné a vše šlo podle plánu. Rozvod proběhl úspěšně. Dr. Ludmila mi také poradila v záležitostech, o kterých jsem v té době nevěděl – požadavek oznámit změnu mého rodinného stavu cizinecké policii /ministerstvu, což pro mě také zajistila.

Doporučuji JUDr. Ludmilu Winkel především pro její odbornost. Má také dobré komunikační schopnosti, je dobře organizovaná, čestná a výše požadované odměny je přiměřená.

Mohamed H.

Píši tuto recenzi, abych všem sdělila, že Ludmila Winkel je kompetentní advokátka, odbornice ve svém oboru. Využívá nejen své znalosti, ale vkládá do práce i svou duši. Takoví právníci se často nevidí. Vždy dotáhne vše do konce, aniž by se zastavila na půli cesty. Vždy nachází optimální řešení. Lidské díky za chápání, soucit a ne lhostejnost!

Irina. M.

Ludmila Winkel je známá advokátka, která naší společnosti pomohla urovnat veškeré spory smírně ve stadiu předsoudních jednání, za což jí velmi děkujeme! Všem účastníkům procesu to ušetřilo nervy, čas i peníze.

SOLO SUVENIR, spol. s.r.o.

Paní doktorka mi velmi dobře pomohla v důležité rodinné záležitosti. Od té doby se na Ludmilu Winkel obracím ve všech právních otázkách.

Olena D.